Pogotowie ciepłownicze 66 555 99 00

Sponsoring sportowy

 

W trakcie zmian wizerunkowych firmy odbyło się kilka imprez sportowych, w których mieliśmy przyjemność być sponsorem. Fundowaliśmy nagrody dla biegaczy, dzieci i młodzieży w biegach ulicznych w Grójcu i Skarżysku, co dało początek idei wspierania promocji sportu wśród dzieci i młodzieży na lata następne. Zostaliśmy głównymi sponsorami nagród rzeczowych podczas Międzygimnazjalnej Ligi o Puchar Celsium i turnieju piłkarskiego Celsium Cup 2015. Wspieramy swoją działalnością także pasjonatów biegania i aktywnie uczestniczymy w organizowanych imprezach sportowych. Za nami m.in. Grójeckie Biegi Uliczne, Memoriał im. Krzysztofa Wolińskiego w Skarżysku-Kamiennej, Akademia Biegania UKS Celsium.

Bezpieczeństwo pierwszej klasy

 

Od sierpnia 2014 r. prowadziliśmy akcję „Bezpieczeństwo pierwszej klasy” w miastach, w których dostarczamy ciepło. Była to akcja edukacyjna przeznaczona dla pierwszaków, polegająca na spotkaniach z uczniami w formie prezentacji multimedialnej. Zajęcia były bardzo udane, a dzieci z dużym entuzjazmem przyjęły naszych pracowników oraz Komendanta Straży Miejskiej, chętnie też odpowiadały na zadawane pytania i zgadywanki dotyczące zasad bezpiecznego poruszania się na drodze.

Ciepłe czytanie przedszkolakom

 

Nasi pracownicy odwiedzili nie jedno przedszkole w mieście. Wszystkie maluchy są ciekawe świata, aby te ciekawość zaspokoić uczestniczyliśmy w spotkaniach z przedszkolakami prezentując bajkę ciepła systemowego „Czerwony Kapturek w mieście”. Bajka opowiada historię Czerwonego Kapturka, który wraz ze swoją mamą i babcią korzystają z ciepła systemowego. W opowieści pojawia się też kot Klucha, który uwielbia wygrzewać się przy kaloryferze, snując przy tym dowcipne, kocie opowieści. Dzieci dowiedziały się z bajki w jaki sposób produkowane jest ciepło oraz jak ono dociera do mieszkań.

Siłownie plenerowe

 

Jednym z pierwszych wyrazów zmian zachodzących w spółce był pomysł ufundowania wszystkim mieszkańcom Skarżyska-Kamiennej ogólnodostępnych, bezpłatnych urządzeń do ćwiczeń na świeżym powietrzu. Trzy zestawy takich urządzeń są zlokalizowane na terenach miejskich, gdzie mieszkańcy chętnie spędzają swój wolny czas. Siłownie pod chmurką są tak rozmieszczone, aby każdy mieszkaniec naszego miasta mógł z nich swobodnie korzystać. Znajdują się w pobliżu popularnego placu zabaw „pajączek” niedaleko hali sportowej, przy Skate Parku i placu zabaw na tzw. „plantach” w okolicach ul. Zielnej oraz przy pływalni miejskiej. Siłownie plenerowe cieszą się ogromną popularnością. Sprawdziły się również w Grójcu, gdzie zostały przez nas zamontowane w kwietniu 2014 r.