Pogotowie ciepłownicze 66 555 99 00

Trwa akcja dla uczniów klas pierwszych - Bezpieczeństwo pierwszej klasy

25.09.2014

Nasza Spółka prowadzi akcję Bezpieczeństwo pierwszej klasy. Jest to akcja edukacyjna przeznaczona dla pierwszaków, która ma na celu, przypomnienie i nauczenie dzieci, jak bezpiecznie zachowywać się na drodze. Pierwsze spotkania już się odbyły i były bardzo udane. 

IV Grójecki Bieg Uliczny

21.09.2014

W dniu 20 września w Grójcu odbył się IV Grójecki Bieg Uliczny, który cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Nasza spółka była jednym ze sponsorów w tej właśnie imprezie sportowej. Aby zachęcić Grójczan do uczestnictwa w biegu głównym na 10 km, przygotowaliśmynagrody dla najlepszych biegaczek i biegaczy z powiatu grójeckiego.

Siłownie plenerowe w Skarżysku

20.08.2014

Spółka Celsium ufundowała dla mieszkańców Skarżyska ogólnodostępne, bezpłatne urządzenia do ćwiczeń na świeżym powietrzu. Trzy zestawy takich urządzeń zlokalizowane są na terenach miejskich, gdzie mieszkańcy chętnie spędzają swój wolny czas. Siłownie pod chmurką znajdują się w pobliżu popularnego placu zabaw „pajączek” niedaleko hali sportowej, przy skate parku i placu zabaw na tzw. „plantach” w okolicach ul. Zielnej oraz przy pływalni miejskiej. 

X Mistrzostwa Polski firm komunalnych wodociągowych i ciepłowniczych - Wrocław 2014

25.06.2014

Wszyscy wiemy jak ważny jest aktywny wypoczynek na swieżym powietrzu. Tym bardziej, kiedy taka forma spędzania wolnego czasu jest prowadzona szczególnie aktywnie. W dniach 21-22 czerwca we Wrocławiu odbyły się Mistrzostwa Polski w piłce nożnej firm komunalnych i ciepłowniczych, w których uczestniczyło 56 drużyn oraz rozegranych zostało około 200 meczy.

Energetyczny prezent w Grójcu

15.05.2014

Od kilku lat dostarczamy ciepło mieszkańcom Grójca i również tam kierujemy nasze działania marketingowe. Jednym z takich właśnie działań było ufundowanie mieszkańcom urządzeń typu fitness

Ciepłe czytanie przedszkolakom

22.04.2014

W minionym tygodniu mieliśmy zaszczyt gościć w Przedszkolu Baby World w Skarżysku-Kamiennej.Dzieci chciały sie dowiedzieć skąd się bierze ciepło w ich mieszkaniach.Aby ułatwić im zrozumienie procesu produkcji ciepła i jego dostarczania, przeczytaliśmy przedszkolakom bajkę pt. "Czerwony Kapturek w mieście". 

‹ First  < 12 13 14