Pogotowie ciepłownicze 66 555 99 00

Zielona energia w Starachowicach

2019-10-04

Ekociepło, które odzyskiwane jest z pracy jednej z największych drukarni w Polsce, zasila strefę przemysłową i ogrzewa mieszkańców Starachowic. To nowoczesne, autorskie rozwiązanie zostało zaprojektowane przez inżynierów Celsium Sp. z o. o.  i pozwala na duże oszczędności w zużyciu energii i ograniczenie smogu. Przede wszystkim jednak jest to ekologiczne rozwiązanie, które dostarcza odbiorcom zielone ciepło, w trosce o ich zdrowie i jakość powietrza w regionie.

XI Memoriał im. Krzysztofa Wolińskiego

2019-09-29

W dniach 27-28 września uczestniczyliśmy w XI Memoriale im. Krzysztofa Wolińskiego. Pierwszego dnia na starcie stanęły dzieci oraz młodzież. Dla najlepszych zawodników w swojej kategorii wiekowej ufundowaliśmy Vouchery do sklepu Decathlon. Natomiast w sobotę w kategorii OPEN odbył się bieg główny na 10 km ulicami Skarżyska. 

Grójecka Dycha 2019

2019-09-22

Dnia 22 września mieliśmy przyjemność uczestniczyć w Jubileuszu 600-lecia Miasta Grójec. Jednym z punktów świętowania była IX Grójecka Dycha – impreza, która gromadzi sympatyków biegania, jazdy na wrotkach i nordic walking! W tym roku zadbaliśmy o wyjątkowo ciepłą atmosferę na naszym stoisku. Natomiast dla najlepszych trzech biegaczek i trzech biegaczy z Grójca przygotowaliśmy bony do wykorzystania w sklepie sportowym 4F. Nagrody otrzymali także najstarszy i namłodszy mieszkańcy Grójca, którzy rywalizowali w biegu głównym na 10 km.

Starachowicka Gala Disco Polo 2019

2019-07-17

Zapraszamy na Starachowicką Galę Disco Polo!

W czasie trwania Gali zapraszamy serdecznie na swoje pomarańczowo-zielone stoisko. Można tam wziąć udział w Konkursie „Zielona Energia dla Starachowic" Podczas konkursu sprawdzana jest wiedza na temat ekologii, ochrony środowiska oraz sprawność fizyczna uczestników. Do wygrania jest wiele nagród oraz gadżetów firmowych! Główną nagrodą jest Voucher na wszystkie usługi Hotelu Europa Starachowice, w tym restauracja oraz spa! 
 

Pamiętajcie o ogrodach. Zielona energia dla Ziemi

2019-06-19

W ramach konkursu „Pamiętajcie o ogrodach. Zielona energia dla Ziemi” firma Celsium wydała publikację, w której znajdują się nagrodzone wiersze oraz prace plastyczne uczestników. Tematem prac było przedstawienie piękna natury, dbałości o środowisko i problematyki smogu w polskich miastach. Zadaniem powyższego projektu jest budzenie świadomości ekologicznej i kształtowanie podstaw proekologicznych u młodzieży.

Dni Skarżyska 2019

2019-06-09

W dniu wczorajszym nasza spółka była uczestnikiem Dni Skarżyska. Podczas wydarzenia odbywały się liczne pokazy oraz koncerty. Na pomarańczowym stoisku Celsium można było się zrelaksować, napić zimnej lemoniady, skosztować czegoś słodkiego oraz poddać się zabawie z naszymi najmłodszymi uczestnikami.

 < 1 2 3 4 5 >  Last ›