Pogotowie ciepłownicze 66 555 99 00

Pamiętajcie o ogrodach. Zielona energia dla Ziemi

2019-06-19

W ramach konkursu „Pamiętajcie o ogrodach. Zielona energia dla Ziemi” firma Celsium wydała publikację, w której znajdują się nagrodzone wiersze oraz prace plastyczne uczestników. Tematem prac było przedstawienie piękna natury, dbałości o środowisko i problematyki smogu w polskich miastach. Zadaniem powyższego projektu jest budzenie świadomości ekologicznej i kształtowanie podstaw proekologicznych u młodzieży.

Dni Skarżyska 2019

2019-06-09

W dniu wczorajszym nasza spółka była uczestnikiem Dni Skarżyska. Podczas wydarzenia odbywały się liczne pokazy oraz koncerty. Na pomarańczowym stoisku Celsium można było się zrelaksować, napić zimnej lemoniady, skosztować czegoś słodkiego oraz poddać się zabawie z naszymi najmłodszymi uczestnikami.

Nagroda Novator 2018

2019-05-17

16 maja na scenie Kieleckiego Centrum Kultury zebrali się laureaci konkursu o nagrodę NOVATOR 2018. W tym roku Zarząd Staropolskiej Izby Przemysłowo-Handlowej oraz Kapituła Konkursu wysoko ocenili nasz projekt „Instalacji odzysku ciepła z procesów produkcyjnych drukarni Walstead w Starachowicach” przyznając nam tytuł Novator 2018 w dziedzinie „Innowacyjna inwestycja”. 

Zatrzymaj ciepło na dłużej

2019-05-15

Pamiętaj, że korzystając z usługi dostawy ciepła w kwietniu i maju, nadal temperaturę w mieszkaniu kontrolujesz samodzielnie, zgodnie ze swoimi potrzebami. Gdy poczujesz dyskomfort z powodu zimna, możesz odkręcić dopływ ciepłej wody do kaloryfera i wpuścić ciepło do domu. Wystarczy, że skontaktujesz się z zarządcą budynku i zgłosisz prośbę o niewyłączanie dostaw ciepła przez cały rok. To najprostszy przepis na ciepło w mieszkaniu w okresie przejściowym! Gdy już raz wyłączamy ciepło, ponowne uruchomienie dostaw generuje koszt - można tego uniknąć.

Tytuł Człowiek Roku 2018

4.03.2019

1 marca mieliśmy przyjemność odebrać nagrodę „Człowiek Roku 2018” plebiscytu Echa Dnia w kategorii BIZNES w powiecie starachowickim. Nasz prezes Grzegorz Reluga został wyróżniony tym tytułem za pomysł i realizację programu „Zielona Energia dla Starachowic”.

Dotacja z NFOŚ dla Celsium i Celsium serwis

21.12.2018

21 grudnia Zarządy Celsium i Celsium serwis podpisały umowy z Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie na dofinansowanie budowy układów kogeneracyjnych produkujących energię elektryczną i cieplną w Skarżysku-Kamiennej oraz w Grójcu.

 1 2 3 >  Last ›