Pogotowie ciepłownicze 66 555 99 00

Firma Przyjazna Klientowi

10 stycznia odbyła się uroczysta gala, na której zostały wręczone nagrody dla laureatów ogólnopolskiego programu "Firma Przyjazna Klientowi".

Pierwszy raz wzięliśmy udział w tym badaniu. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pozytywnej weryfikacji. Na pewno będziemy używali znaku Firma Przyjazna Klientowi. Jest to dla nas wyróżnienie i dodatkowa mobilizacja do utrzymania wysokiej poziomu obsługi i jakości naszych usług. - powiedział Grzegorz Reluga prezes zarządu Celsium Sp. z o.o

Życzenia Świateczne

Wesołych Świąt

Street Workout w Skarżysku - Kamiennej

04.09.2017

Wspieramy działania podnoszące aktywność fizyczną oraz promujemy zdrowy tryb życia.

W odpowiedzi na potrzeby Skarżyszczan, a zwłaszcza młodzieży, ufundowaliśmy nowoczesny zestaw do ćwiczeń na świeżym powietrzu - Street Workout.

Jest to rodzaj bardzo aktywnych ćwiczeń w przestrzeni miejskiej, polegających na treningu siłowym wykorzystującym własną masę ciała. Taki rodzaj treningu cieszy się coraz większym zainteresowaniem w całym kraju.

 

Street Workout właśnie został oddany do używania, więc zapraszamy do ćwiczeń.

III Edycja Akademii Biegania UKS Celsium "Biegaj z Celsium"

III Edycja Akademii Biegania UKS Celsium "Biegaj z Celsium"

Zapraszamy wszystkich biegaczy i biegaczki, opiekunów szkół podstawowych i gimnazjów oraz rodziców na III Edycję Akademii Biegania UKS Celsium "Biegaj z Celsium", ponownie zorganizowaną w ramach ogólnopolskiej akcji Polska Biega.

 

Zaproszenie do składania ofert

Szanowni Państwo

Zapraszamy do składania ofert w ogłoszonym przez Celsium serwis Sp. z o. o. przetargu na wykonanie zadania pn. "Sprzedaż i dostawa miału węglowego klasy 22 lub 23/18/0,65 M II A w ilości 52 200 Mg".   

Oferty można składać do dnia 10 kwietnia 2017r. do godz.12.00

Ogłoszenie o sprzedaży nieruchomości

21.02.2017

Oferujemy do sprzedaży nieruchomość zabudowaną przy ul. B.Prusa 6 w Skarzysku - Kamiennej.

Sprzedaż odbędzie się poprzez przetarg.

Oferty można składać do dnia 17.03.2017r.

 

 < 1 2 3 4 5 >  Last ›