Pogotowie ciepłownicze 66 555 99 00

Harmonoram odbioru żywych choinek

2020-01-11

Zgłosiłeś się do akcji "Odzyskujemy świąteczną energię" ? Sprawdź kiedy odwiedzi Cię Choinkobus Celsium! 

 

Odzyskujemy świąteczną energię - Przedłużamy termin zgłoszeń!

2020-01-07

Akcja "Odzyskujemy Świąteczną Energię" cieszy się bardzo dużą popularnością, dlatego przedłużamy ją i czekamy na Wasze zgłoszenia do 10 stycznia! 

Odzyskujemy świąteczną energię!

2019-12-09

Czy wiesz, że choinka w świetle prawa jest odpadem komunalnym, który powinien być odpowiednio zebrany i zutylizowany? Jeśli kupiłeś żywą choinkę i nie wiesz, co z nią zrobić po Świętach - nie martw się, Celsium - zielona energia pomoże! Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia Celsium proponuje wszystkim mieszkańcom Skarżyska Kamiennej, Starachowic, Drzewicy, Grójca oraz Sokółki darmowy odbiór choinek. 

EKO Mikołaj Celsium odwiedzi ponad 800 przedszkolaków!

2019-12-02

Święty Mikołaj to postać, która kojarzy się wszystkim z czerwonym strojem, charakterystyczną czapką oraz z tym, że lata on z prezentami na wielkich saniach zaprzęgniętych przez renifery. Jego wizyta u każdego dziecka wywołuje uśmiech na twarzy, pozytywne emocje oraz niezapomniane chwile. Nie inaczej będzie w Starachowicach, gdzie w dniach 4-12 grudnia przedszkolaki odwiedzi wyjątkowy EKO Mikołaj Celsium! Jego głównym atrybutem będzie zielona czapka, która nawiązuje do ekologii promowanej przez firmę. Mikołajowi będzie towarzyszył Elf, który opowie dzieciom o najważniejszych ekologicznych postawach oraz przybliży uczniom ekozasady, które konsekwentnie przestrzegane przyczyniają się do ratowania świata przed zanieczyszczeniami.

Celsium na debacie "Ekologia szansą dla Starachowic"

2019-11-12

5 listopada nasza firma wzięła udział w debacie „Ekologia szansą dla Starachowic”, którą zorganizowało Stowarzyszenie „Inicjatywa Dla Starachowic”. Podczas spotkania staraliśmy się przedstawić nasze rozwiązania, które w znaczny sposób przyczynią się w przyszłości do poprawy klimatu w Starachowicach oraz będą uwzględniały istniejący już potencjał miasta oraz regionu.

Celsium wyróżniło Starachowickie Centrum Kultury tablicą NO SMOG

2019-10-11

We wtorek 8 października wręczyliśmy tablicę NO SMOG Starachowickiemu Centrum Kultury, które ogrzewane jest z naszym ekologicznym, zielonym ciepłem. W spotkaniu uczestniczyli Ernest Kumek, kierownika Referatu Gospodarki Komunalnej Dróg i Ochrony Środowiska, Aneta Kordasiewicz, Dyrektor Starachowickiego Centrum Kultury oraz liczni goście i dziennikarze. Zielona tablica NO SMOG to wyjątkowe wyróżnienie oraz informacja, że budynek SCK jest przyjazny środowisku i nie generuje smogu. Wydarzeniu towarzyszyła merytoryczna debata, która dotyczyła ekologii w regionie starachowickim oraz jakości powietrza w mieście.

 < 1 2 3 4 >  Last ›