Pogotowie ciepłownicze 66 555 99 00

Zwiedzanie ciepłowni Celsium

2018-07-11

Ponad dwudziestka dzieciaków odwiedziła naszą ciepłownię. Była to nagroda za udział w konkursie, który się odbył na festynie Kultura w Plenerze.

Czujniki pomiaru jakości powietrza - już działają

Smog i zanieczyszczenie powietrza to jeden z najczęściej podejmowanych tematów w ostatnim czasie.
W powietrzu, zwłaszcza zimą, znajduje się wiele niebezpiecznych dla zdrowia substancji. Głównymi czynnikami wpływającymi na powstawanie smogu są indywidualne źródła ciepła i złej jakości opał wykorzystywany do ogrzewania domów.

Firma Przyjazna Klientowi

10 stycznia odbyła się uroczysta gala, na której zostały wręczone nagrody dla laureatów ogólnopolskiego programu "Firma Przyjazna Klientowi".

Pierwszy raz wzięliśmy udział w tym badaniu. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pozytywnej weryfikacji. Na pewno będziemy używali znaku Firma Przyjazna Klientowi. Jest to dla nas wyróżnienie i dodatkowa mobilizacja do utrzymania wysokiej poziomu obsługi i jakości naszych usług. - powiedział Grzegorz Reluga prezes zarządu Celsium Sp. z o.o

Życzenia Świateczne

Wesołych Świąt

Street Workout w Skarżysku - Kamiennej

04.09.2017

Wspieramy działania podnoszące aktywność fizyczną oraz promujemy zdrowy tryb życia.

W odpowiedzi na potrzeby Skarżyszczan, a zwłaszcza młodzieży, ufundowaliśmy nowoczesny zestaw do ćwiczeń na świeżym powietrzu - Street Workout.

Jest to rodzaj bardzo aktywnych ćwiczeń w przestrzeni miejskiej, polegających na treningu siłowym wykorzystującym własną masę ciała. Taki rodzaj treningu cieszy się coraz większym zainteresowaniem w całym kraju.

 

Street Workout właśnie został oddany do używania, więc zapraszamy do ćwiczeń.

III Edycja Akademii Biegania UKS Celsium "Biegaj z Celsium"

III Edycja Akademii Biegania UKS Celsium "Biegaj z Celsium"

Zapraszamy wszystkich biegaczy i biegaczki, opiekunów szkół podstawowych i gimnazjów oraz rodziców na III Edycję Akademii Biegania UKS Celsium "Biegaj z Celsium", ponownie zorganizowaną w ramach ogólnopolskiej akcji Polska Biega.

 

 < 1 2 3 4 5 >  Last ›