Pogotowie ciepłownicze 66 555 99 00

Celsium wyróżniło Starachowickie Centrum Kultury tablicą NO SMOG

2019-10-11

We wtorek 8 października wręczyliśmy tablicę NO SMOG Starachowickiemu Centrum Kultury, które ogrzewane jest z naszym ekologicznym, zielonym ciepłem. W spotkaniu uczestniczyli Ernest Kumek, kierownika Referatu Gospodarki Komunalnej Dróg i Ochrony Środowiska, Aneta Kordasiewicz, Dyrektor Starachowickiego Centrum Kultury oraz liczni goście i dziennikarze. Zielona tablica NO SMOG to wyjątkowe wyróżnienie oraz informacja, że budynek SCK jest przyjazny środowisku i nie generuje smogu. Wydarzeniu towarzyszyła merytoryczna debata, która dotyczyła ekologii w regionie starachowickim oraz jakości powietrza w mieście.

Zielona energia w Starachowicach

2019-10-04

Ekociepło, które odzyskiwane jest z pracy jednej z największych drukarni w Polsce, zasila strefę przemysłową i ogrzewa mieszkańców Starachowic. To nowoczesne, autorskie rozwiązanie zostało zaprojektowane przez inżynierów Celsium Sp. z o. o.  i pozwala na duże oszczędności w zużyciu energii i ograniczenie smogu. Przede wszystkim jednak jest to ekologiczne rozwiązanie, które dostarcza odbiorcom zielone ciepło, w trosce o ich zdrowie i jakość powietrza w regionie.

XI Memoriał im. Krzysztofa Wolińskiego

2019-09-29

W dniach 27-28 września uczestniczyliśmy w XI Memoriale im. Krzysztofa Wolińskiego. Pierwszego dnia na starcie stanęły dzieci oraz młodzież. Dla najlepszych zawodników w swojej kategorii wiekowej ufundowaliśmy Vouchery do sklepu Decathlon. Natomiast w sobotę w kategorii OPEN odbył się bieg główny na 10 km ulicami Skarżyska. 

Grójecka Dycha 2019

2019-09-22

Dnia 22 września mieliśmy przyjemność uczestniczyć w Jubileuszu 600-lecia Miasta Grójec. Jednym z punktów świętowania była IX Grójecka Dycha – impreza, która gromadzi sympatyków biegania, jazdy na wrotkach i nordic walking! W tym roku zadbaliśmy o wyjątkowo ciepłą atmosferę na naszym stoisku. Natomiast dla najlepszych trzech biegaczek i trzech biegaczy z Grójca przygotowaliśmy bony do wykorzystania w sklepie sportowym 4F. Nagrody otrzymali także najstarszy i namłodszy mieszkańcy Grójca, którzy rywalizowali w biegu głównym na 10 km.

Starachowicka Gala Disco Polo 2019

2019-07-17

Zapraszamy na Starachowicką Galę Disco Polo!

W czasie trwania Gali zapraszamy serdecznie na swoje pomarańczowo-zielone stoisko. Można tam wziąć udział w Konkursie „Zielona Energia dla Starachowic" Podczas konkursu sprawdzana jest wiedza na temat ekologii, ochrony środowiska oraz sprawność fizyczna uczestników. Do wygrania jest wiele nagród oraz gadżetów firmowych! Główną nagrodą jest Voucher na wszystkie usługi Hotelu Europa Starachowice, w tym restauracja oraz spa! 
 

Pamiętajcie o ogrodach. Zielona energia dla Ziemi

2019-06-19

W ramach konkursu „Pamiętajcie o ogrodach. Zielona energia dla Ziemi” firma Celsium wydała publikację, w której znajdują się nagrodzone wiersze oraz prace plastyczne uczestników. Tematem prac było przedstawienie piękna natury, dbałości o środowisko i problematyki smogu w polskich miastach. Zadaniem powyższego projektu jest budzenie świadomości ekologicznej i kształtowanie podstaw proekologicznych u młodzieży.

 1 2 3 >  Last ›